Шорцеви Жени Жени Пролет И Лето Секојдневни Еднобојни Шорцеви Обични Панталони Со Висок Струк Бела Големина Л
Неодамнешно

Шорцеви Жени Жени Пролет И Лето Секојдневни Еднобојни Шорцеви Обични Панталони Со Висок Струк Бела Големина Л

DEN 255.84

Достапно на барање

Жените Пролет И Лето Секојдневен Еднобојни Шорцеви Висок Половината Повик Панталони. Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 300гр. големина На Пакетот : 25х20х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Половината : 65см/25,59" Должина : 38см/14,96"Големина : М Половината : 68,5 см/26,97" Должина : 38,5 см/15,16"Големина : Л Половината : 72см/28,35" Должина : 39см/15,35"Големина : XL Половината : 75,5 см/29,72" Должина : 39,5 см/15.55" изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. [Појас со висок струк] дизајн Со Висок струк, удобен и мек широк појас, обезбедува добра поддршка за затегнување на стомакот и ги Оцртува вашите облини, ја обликува вашата фигура, прави да изгледате поубаво. Лесна ткаенина и брзо сушење : овие женски шорцеви се направени од лесна, брзо сушење, дише и водоотпорна ткаенина која помага да се одбие малата влага и ве одржува ладни и свежи во текот на денот. Прилики : Класичен дизајн на сите натпревари, совршено е да се совпадне со разни блузи и дуксер,Погоден за Секојдневно носење,дома,Забава,Шопинг, Училиште,Работа,Патување,кампување итн.Погоден за пролетно летно носење. Ве молиме погледнете ги мерењата во описот на нашиот производ пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.

Повеќе детали

Избор на купувачи