шорцеви за Жени Обична Мода Лабава Памучна Копче Џеб Почва Печатење Шорцеви Со Широки нозе Бела + XL
Неодамнешно

шорцеви за Жени Обична Мода Лабава Памучна Копче Џеб Почва Печатење Шорцеви Со Широки нозе Бела + XL

DEN 2.33

Достапно на барање

"Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . €Табела Со големини Големина : S Половината : 64cm/25.20 "Должина : 55cm/21.65 " Колк : 104cm/40.94". Големина : М Половината : 68см/26.77 "Должина : 56см/22.05 " Колк : 108см/42.52". Големина : Л Половината : 72см/28.35 "Должина : 57см/22.44 " Колк : 112см/44.09". Големина : XL Половината : 76cm/29.92 "Должина : 58cm/22.83 " Колк : 116cm/45.67". Големина : XXL Половината : 80cm/31.50 "Должина : 59cm/23.23" Колк : 120cm/47.24 " Женски Обичен Моден Лабав Памучен Копче Џеб Почва Печатење Шорцеви Со Широки нозе Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Сезона : Лето : Женоказија : Дневен Материјал : Тип На Тексас Модел : Цврста Должина : Краткост : Стандард. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА шорцеви. ленени панталони за жени капри панталони за жени јога панталони широки панталони за жени палацо панталони за женски женски панталони за жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи