Reclun дами фармерки истегнат кратки топли панталони копче лето тексас шорцеви случајни мини панталони секси празници за одмор светло сина 4xl
Неодамнешно

Reclun дами фармерки истегнат кратки топли панталони копче лето тексас шорцеви случајни мини панталони секси празници за одмор

DEN 367.84

Достапно на барање

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женст : жени обични тексас шорцеви, шорцеви од фармерки, топли панталони, шорцеви, мини панталони Тип : Цврсто радост : искинато, со џеб, јамка за појас, копче, патент, ролна Хеколор : Бела, сина , Црна (по избор) Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (следете ја табелата со големина за да изберете Ве молиме) Материјал : 85%памук 13%полиестер 2%спандексл должина : мини должина : висока половината : пролет , Лето, есен, есен, зимски коказии : обични, патувања, одмор, работа, забава, секој ден, датуми, филмови, улица, шопинг -трки : 1. Модни фармерки Обични тексас шорцеви, женски шорцеви, шорцеви со џин со високи половини, розови хемлин, обични тексас-шорцеви летни топли панталони.2. Премиум тексас, главен материјал е памук. Удобен и дише, добар единствен производ за вас во жешко лето.3. Високи, искинати, ролни хелилин, вознемирувачки, класичен 5 џеб, летачка мува, затворање на копчињата.4. Добро оди со врвови на резервоарот, маица, исечени врвови, блуза, туника, итн .5. Костум за плажа, спорт, шопинг, патувања, висока улица, клуб, отворено, забава, училиште, хоминг. Содржина на пакувања : 1 x жени тексас шорцеви (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - жени обични тексас шорцеви, шорцеви од фармерки, топли панталони, шорцеви, мини панталони, шорцеви во Бермуда, шорцеви на плажа. Материјал - 85%памук 13%полиестер 2%спандекс. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Модните шорцеви со високи половини на половината доаѓаат со функционални 5 џебови, поштенски-лета со 2 затворање на копчињата, потресениот дизајн и манжетните полите создаваат лежерен изглед . прилики-обична, улична мода, лов, семејно здружување, лето, лето Плажа, патување, итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи