Боди за Обликување виадха За Жени Шорцеви За Обликување На Телото Со Висок Струк За Жени Шорцеви За Слабеење На Бутовите
Неодамнешно

Боди за Обликување виадха За Жени Шорцеви За Обликување На Телото Со Висок Струк За Жени Шорцеви За Слабеење На Бутовите

DEN 0.67

Достапно на барање

Женски Шорцеви За Обликување На Телото Со Висок Струк За Жени Шорцеви За Слабеење На Бутот Карактеристики : Проверете ја табелата со големини за најдобро вклопување. Ако помеѓу големини изберете поголема големина за повеќе, изберете помала големина за поцврсто вклопување.Нашата облека беше направена за удобно секојдневно носење и за измазнување на стомакот! Нашата облека за жени е лесна и дише.ПОКРИЕНОСТ НА ПОЛОВИНАТА, БУТОТ И ГРБОТ : Веднаш почувствувајте поддршка и слабеење.Затворање на повлекување. Сезона : пролет, summer,,winter Material : Nylon,Spandex Gender : Women Occasion : Casual,Party,Daily Waistline : Natural Decoration : Ниту Една Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 56-60см/22.05-23.62 "Колк : 80-84см/31.50-33.07" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 60-64см/23.62-25.20 "Колк : 84-88см/33.07-34.65" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 64-68см/25.20-26.77 "Колк : 88-92см/34.65-36.22" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 68-72см/26.77-28.35 "Хип : 92-96см/36.22-37.80" Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 72-76см/28.35-29.92 "Хип : 96-100см/37.80-39.37" Големина : ХХХЛ Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 76-80cm/29.92-31.50" Хип : 100-104cm/39.37-40.94 " Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Половината : 80-84cm/31.50-33.07 "Хип : 104-108cm/40.94-42.52" Големина : XXXXL Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Половината : 84-88cm/33.07-34.65 "Хип : 108-112cm/42.52-44.09" Големина : XXXXXL Големина. : 6 X-Големи САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Половината : 88-92cm/34.65-36.22 "Хип : 112-116cm/44.09-45.67". ИЗГЛЕДАЈТЕ ПОТЕНОК И ШАРМАНТЕН : облеката за боди е дизајн за специјално обликување на средниот дел со насочена цврста контрола на стомакот за да нагласите дека сте природни облини. Дизајнот со висок струк ја намалува половината создавајќи потенка женска силуета. Тој е дизајниран да ви даде помазна кривина која ќе ви помогне да изгледате одлично во фустани!. ЦВРСТА КОНТРОЛА И КОМПРЕСИЈА : половината на боди, компресирајте го стомакот и подигнете го задникот, А Надворешниот со внатрешен патент со куки дизајн за специјално обликувајте го средниот дел со насочена двојна контрола на стомакот за поддршка и компресија на половината. ЛЕНТА за РАМО ШТО не СЕ ЛИЗГА : Овие Ремени за Боди се целосно прилагодливи и не се лизгаат дизајнирани. Дизајнот Со Отворена Биста ви овозможува да носите свој омилен градник и да ги туркате градите нагоре, ефикасно да ги имобилизирате лабавите маснотии околу пазувите и грбот. Лесно За Чистење И Табела Со Големини : ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за повеќе детали за мерењето. За машина за перење е едноставно фрлете ги во машина за перење со вашите бои и исушете ги на ниско ниво. ДОСТОЈНИ ПОДАРОЦИ И ПРЕМИУМ УСЛУГА : боди за облека за обликување на телото е совршено за секоја пригода што сакате да ги покажете вашите шармантни облини, како што се свадба, забава, клуб, прослава, празник и канцеларија.

Повеќе детали

Избор на купувачи