Илузии во форма на женски лим Бермуда кратко
Неодамнешно

Илузии во форма на женски лим Бермуда кратко

DEN 284.00

Достапно на барање

Илузии за облик на жени на Ли Високиот пораст Тенок вклопување во Бермудале илузии на обликот на жените со висок пораст Тенок вклопување во Бермуда шорцеви се направени од мешавина од памук за удобност и истегнување. Шеењето и засенчувањето се издолжуваат и се креваат додека скулптурата ткаенина ги гушка кривите. Стратешкото поставување џеб виткајќи ја задната страна. Тенок вклоп. Висок пораст. Повлечете ја. Закривен грб јарем. Криви џебови на колкот. Стил# 1 MSBP02.

Повеќе детали

Избор на купувачи