Дами НФЛ Питсбург Стилерс Скокни руно со долги ракави со качулка
Неодамнешно

Дами НФЛ Питсбург Стилерс Скокни руно со долги ракави со качулка

DEN 271.84

Достапно на барање

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш. Без разлика дали сте се упатиле кон играта или низ градот, ова дами руно со долги ракави со качулка дефинитивно ќе покаже некој дух. Овој врв е направен со 90% полиестер/10% спандекс, вклучува аспиратор, ракави со ракави, долниот полите, како и џеб од кенгур со име на тимот и графички лого на средишните гради. Мекиот материјал ќе обезбеди да останете удобни во текот на секој потег што го правите. Ова ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. 90% полиестер/10% спандекс. Графики за печатење на екран. Манжетни ракави. Kangеб на кенгур. Официјално лиценциран. Машина за перење. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи