Conceptsенски концепти Спорт крем Anaheim Ducks Видливост со долга ракав маица маица и шорцеви
Неодамнешно

Conceptsенски концепти Спорт крем Anaheim Ducks Видливост со долга ракав маица маица и шорцеви

DEN 2.33

Достапно на барање

Инспирирајте ги соништата за победи на Анахајм патки со оваа видливост маица и шорцеви со долги ракави, поставени од концепти спорт. Одликувајќи се со лента со сеопфатно печатење, овој комплет за облека за спиење ќе ве задржи удобно без да го жртвувате вашиот дух. Логото на Задебелување на Анхајм патки додава допир на тимскиот дух на вашиот изглед на спиење. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Худ. Бренд : Концепти Спорт. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Сетот вклучува худи и шорцеви. Долги ракави. Материјал : 100% полиестер. Еластична лента за половината со влечење. Графики за печатење на екран. Увезени. Inseam на мерките на големината S Приближно. 3 ''. Застани. Официјално лиценциран.

Повеќе детали

Избор на купувачи