Хаити Дами Два Костими За Капење Против Костими За Капење Со Еднобојна Контрола На Стомакот Танкини Комплети Жени Без Ракави Шупливи Безжични Обични Вкрстени Вино
Неодамнешно

Хаити Дами Два Костими За Капење Против Костими За Капење Со Еднобојна Контрола На Стомакот Танкини Комплети Жени Без Ракави

DEN 2.67

Достапно на барање

Спецификации : · Стил : Дводелен· комплет од 2 парчиња : Врвови + Дното На Пливање· Големина(Женски) : S, M, L, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)· Нега На Облека : Машина За Перење· Тип На Големина : Плус Големина· Шема : Еднобојна· Боја : Црна, Кларет, Армиска Зелена, Темно Сина, Темно Виолетова, Темно Сина (По Избор)· Материјал : Полиестерски Спандекс· Пол : Жени, Дами, женски· Активности : Сурфање, пливање, капење· Карактеристики На Дизајнот : Дводелен, Градник За Притискање, обложен, БЕЗ ДОЛНА ЖИЦА, КОНТРОЛА НА СТОМАКОТ, вкрстен грб, шуплив· прилика : Плажа, Летен Одмор, Гимнастика, Летни Најважни Работи, Базен, Крајбрежје· Друго : Неискористен, Удобен, Мек Материјал, Еластичност, Лесен За Перење Карактеристики : · Најдобар Избор За Летни Костими За Капење На Плажа, Уникатниот Дизајн Сигурно Ќе Го Има Целото Внимание на тебе.· Со овој костим за капење, сигурно ќе изгледате многу посекси и посигурни и вашите летни одмори ќе бидат пошарени и поубави.· Градник обложен без долна жица, совршен за сурфање, нуркање, јога, фитнес, костими за капење, крајбрежје на плажа, базен итн.· Одлична Поддршка За Чаши : поместената обезбедува поддршка и покриеност.· Мека и пријателска за кожата, добра текстура, ултра фини ткаенини, брзо сушење.* Погоден за пливање,капење, сурфање итн · · Заштита на животната средина, интимно чувајте го вашето здравје.Забелешка : · ве Молиме дозволете разлика од 1-3 см поради рачно мерење. Покрај различни компјутери се прикаже бои поинаку, бојата на вистински објект може да се разликуваат малку од подолу слики, ви благодариме за вашето разбирање. (1 инч = 2,54 см)Вклучен Пакет : · 1 х Врвови· 1 х Пливање Дното Стил-Жени Две Парчиња Костими за Капење. Летни Костими За Капење На Плажа. Дами Без Ракави Плажа Облека. Материјал-82% Полиестер, 18% Спандекс. Ткаенината е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Овој Еднобоен Костим За Капење Без Ракави Ви Дава Посебно Чувство На Самодоверба, Убавина. Долниот Дел на Бикини Со Висок Струк Со Контрола на Стомакот Може Подобро да Го Скрие Стомакот и Да Направи да Изгледате Потенок. Носејќи Го овој костим за Капење без Жица, Ќе се Чувствувате Удобно.Високиот Струк и Обичниот Дизајн Го Засилуваат Костимот за Капење, За Да Бидат Пошармантни, Одлични и Шик. Повод-Двете Парчиња Костими За Капење Се Погодни За Забава На Плажа, Забава Во Базен, Спа Центар, Солариум, Одмор, Игри на Плажа, Летен Одмор, Крајбрежје, Сурфање, Топла Пролет, Лебдење. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Повеќе детали

Избор на купувачи