Чама Плус Големина Топка Вратот Танкини Костими За Капење За Жени 2-Парче Момче Шорцеви Костим За Капење
Неодамнешно

Чама Плус Големина Топка Вратот Танкини Костими За Капење За Жени 2-Парче Момче Шорцеви Костим За Капење

DEN 335.84

Достапно на барање

Убави стилски парови со функционална облека за костими за капење од суштинско значење. Останете удобни и слободно движете се додека уживате во летното сметање на времето во вода со нашиот 2-парче цветен костим за капење со возбуда за жени дами девојки. Овој скромен костим за капење танкини има врв од танкини од пеплум и машки шорцеви, совршен комплет за девојки кои бараат поголема покриеност. Удобните поместени чаши совршено ги подобруваат вашите облини. Плус, ремените за шпагети може да се прилагодат за да се создаде персонализирано вклопување. Додава допир на сладост и прифатете ја вашата женска страна со овој класичен костим за капење. Неговата мазна ткаенина е изработена од 82% полиестер, 18% еластан, еластична, пријателска за кожата, удобна и издржлива. Овој сет на танкини се одликува со врв на танкини во три преслатки бои. Отстранлив поместен градник без долна жица. Прилагодливи ремени за шпагети. Цврсти појавување момчиња дното. Прилагодливите слаби шпагети ремени за рамо ги одржуваат тен линиите минимални додека нудите сигурност и поддршка, издржете да го пронајдете вашето идеално вклопување и удобност. Дизајнот на возбуда и ласка на вашата фигура додека ги крие несовршеностите. Плус, ремените за мека ткаенина може да се прилагодат за да се создаде персонализирано вклопување. Нашиот костим за капење е погоден за летна облека за плажа, костими за капење, забава на плажа, забава во базен, спа центар, солариум и одмори. Носењето на овој симпатичен сет за бикини, прави да изгледате неверојатно цело време. 82% Полиестер, 18% Еластан. Рачно или нежно машинско перење во ладна вода / Не Избелувајте.

Повеќе детали

Избор на купувачи