Нитуј Женски Чипка Крпеница Култура Врвот Долги Ракави Самовила Гранџ Маици Ребрести Плетени Хараџуку Fallетски Врвови Паѓаат
Неодамнешно

Нитуј Женски Чипка Крпеница Култура Врвот Долги Ракави Самовила Гранџ Маици Ребрести Плетени Хараџуку Fallетски Врвови Паѓаат

DEN 2.33

Достапно на барање

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава шивејмаои од пазарот Џојбај.Жени Копче Пред Плетени Врвови, Долги Ракави Чипка Крпеница Тенок Одговара Самовила Гранџ Маици. Карактеристики : . Дефинитивно одличен подарок за вашето семејство, пријатели или дури и за себе. Рачно/Машинско перење одделно во ладна вода и сушење на рацете. Ниско-пеглање. Ве молиме измерете ја големината следете ја нашата табела со големини според описот на производот. (Не Амазон Шема). Големина(см)ttttttttttt Length : t61t Bust : t84tsleve : t59tsholder : t35пресврт : t64. Мt Length : t62t Bust : t88tsleve : t60tsholder : t36пресврт : t68. Lt Length : t63t Bust : t92tsleve : t61tsholder : t37пресврт : t72. Големина (инч)tttttttttt. tt Length : t24.02 t Bust : t33. 07 tsleve : t23. 23 tsholder : t13. 78 пресврт : t25. 20 . Мt Length : t24. 41 t Bust : t34. 65 tsleve : t23. 62 tsholder : t14. 17 пресврт : t26. 77 . Lt Length : t24. 80 t Bust : t36. 22 tsleve : t24. 02 t Shoulder : t14. 57 пресврт : t28. 35 . Спецификација : . Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Боја : Кафеава. Пол : За Жените. Стил : Шик. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. Самовила гранџ чипка крпеница долг ракав култура врвот, Гроздобер чипка самовила кошули, готски панк v вратот гранџ grетски маица за жени, 90-ти девојки повик ребрести плетени ретро маици. Материјал : Секси в вратот готски tетски крпеница маици, Бајка симпатична чипка квадратна јака долги ракави маици за жени девојки изработени од мека висококвалитетна полиестерска/памучна мешавина/плетена ткаенина, дише и Супер пријатна за носење. Карактеристики : гроздобер крпеница со долги ракави чипка самовила кошули, харајуку улична облека тенок фит Џемпер блуза плетени маици со долги ракави против вратот, Секси пуловер со ниска јака чипка самовила гранџ ретро џемпер копче кардиган, 90-ти Slетска Чипка Долги Ракави Тенок Опремена трикотажа. Натпревар : гроздобер ретро крпеница плоштад јака култура блузи, 2000-тите девојки долг ракав харајуку плетени маици панк темна улична облека лесно се махира со какви било товарни панталони, плисирано здолниште, фармерки, шорцеви, Совршени за секое секојдневно носење или празнични облеки. Повод : Модна самовила гранџ чипка fетски лажни дводелни кошули блузи одлично за секојдневно носење, дневна облека, училиште, канцеларија, датира, Шопинг, Одмор, Роденден, фотошот, забава, клубска облека, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените. Материјал : Изработен од висококвалитетен 95%полиестер, 5%спандекс. Добра мекост и убаво дишење. Лесен и удобен. Карактеристика : Долг ракав, цврста боја, крпеница од тантела, v врат, предно копче, тенок фит, основна должина. Лесно за ставање и полетување. Дизајн : Обични плетени врвови, основен, уникатен и модерен стил, прави да изгледате пошармантно, издвојувајќи се во толпата. Натпревар : гроздобер самовила гранџ маица, се совршени за да одговараат со вашите омилени здолништа, шорцеви, хеланки, фармерки, високи потпетици итн. Повод : Совршен За секојдневниот живот, рејв, музички фестивал, работа, колеџ, забава, клуб, сценско шоу, ноќно излегување, одмор, плажа итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи