Изматете го женскиот пулвер за пулвер, врвот
Неодамнешно

Изматете го женскиот пулвер за пулвер, врвот

DEN 2.67

Достапно на барање

Удобноста е секогаш блиску со овој врвен пулвер со мека пука од лажичка. Совршено за оние меѓу деновите, овој врвен пуловер има разноврсна, лесна вклопување што е лесна за слој и исто толку удобно кога се спортува соло. V-вратот и широките исечени полите му даваат на овој врв свеж изглед. Направете го тоа сет со панталони за лажички за координирана и удобна облека. Исклучиво на. Материјал : 50% полиестер/43% рајон/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести половината; Мека ткаенина. Тренд десно : со вибрација за слободно време. Додадете ги совпаѓачките џемпери за пријатно-шик изглед. Скуба пулвер врвот за жени од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Повеќе детали

Избор на купувачи