Комфорна облека, женски плус големина на лактот со должина на лактот отворен предниот кардиган
Неодамнешно

Комфорна облека, женски плус големина на лактот со должина на лактот отворен предниот кардиган

DEN 1.00

Достапно на барање

Совршен додаден допир на која било облека. Овој удобен отворен предниот дел плус со големина на кардиган има ракави со должина на лактот, продолжена должина и удобен материјал. Оваа женска гума е лесно да се додаде во која било облека за полиран слоевит изглед. Отворен фронт. ракави со должина на лактот. Долго.

Повеќе детали

Избор на купувачи