Блузи За Жени Кошули Со Долг Ракав V Врат Цврста Секојдневна Плисирана Туника Блуза Темно Сива XL
Неодамнешно

Блузи За Жени Кошули Со Долг Ракав V Врат Цврста Секојдневна Плисирана Туника Блуза Темно Сива XL

DEN 0.33

Достапно на барање

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите најдобра услуга. Материјал : 60% Полиестер,5% Спандекс,35% Памучни Бои : Темно Виолетова,Светло Виолетова,Темно Сина,Небесно Сина,Темно Сива,Беж,Каки,Армиска Зелена Големина : С,М,Л,ХЛ,ХХЛ,ХХХЛ Должина На Ракавот : Долги Ракави Деколте : В Шема На Вратот : Цврста Дебелина : Тенки Карактеристики : Преголем дуксер за жени; женска мода; Дуксер за жени; Зима; Fall; дуксери; Капчиња Одозгора; Капчиња За Капчиња За Жени; Кошули Со Долги Ракави За Жени Стил : Секојдневен; Модна Сезона : Fall; Зима; Пролетна Пригода : Одмор, Патување, Работа, Одмор, Секојдневно Секојдневно, Канцеларија, ДОМАШЕН ПАКЕТ ВКЛУЧЕН : 1 КОМПЈУТЕР ЖЕНСКИ ВРВОВИ МАТЕРИЈАЛ : Дуксер За Жени 2023 Трендовски Е Изработен Од Удобен И Мек 60% Полиестер,5% Спандекс,35% памук. Опуштените и удобни блузи со добро растегливи ве прават попријатни и пријатни. Карактеристики : BEBUTTON 2023 блузи за жени со долги ракави v вратот цврсти кошули обична плисирана туника блуза. Женскиот дуксер може да одговара со високи потпетици, патики или чизми за трендовски изглед. Повод : оваа женска секојдневна облека за дуксери погодна и за внатрешни и за надворешни работи и за создавање секојдневен стил. Овие врвови можете да ги носите на работа, спорт, одмор, забава, одмори, патувања и други прилики.Најдобри празнични подароци за мама, сопруга, девојка или жени што ги сакате. Упатство за перење : се препорачува машина за перење со ладна вода, не избелувајте, не пеглајте, висат или линија за сушење. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет,удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

Повеќе детали

Избор на купувачи