Плус Големина Женски Секојдневен Ракав Печатени Тркалезни Вратот Копчиња Основни Туника Блузи Маици Блузи
Неодамнешно

Плус Големина Женски Секојдневен Ракав Печатени Тркалезни Вратот Копчиња Основни Туника Блузи Маици Блузи

DEN 271.84

Достапно на барање

Мода Женски Лето Круг-Вратот 3/4 Ракав Печати Повик Прошетка Блузи Врвовикарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневна Маица,Модна Маичка,Пуловер,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Есенска секојдневна Маица.2.Материјал : Полиестер, Направен од ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Печатењето го прави Пообичен и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Зима.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Type/Лето : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Јака : Должина На Ракавот Со Тркалезен Врат : 3/4 Ракав Како да се мие : Ладно Миење На Рацете,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза ❀Стилски Дизајн : Шик деколте може да го истегне лицето на тенок, удобен материјал натпревар Со Исклучителна Шминка, Може Да Биде Сосед Симпатична Девојка Или Домот Работа Дама Како Што Сакате. Кошулата со предни копчиња е стилска основна облека за жени. Блузи со долги ракави за жени облечени, класично редовно вклопување, покажете ја вашата мода и шарм. ❀Различни Прилики : женските врвови се изработени од материјал погоден за кожата и удобен, едноставен, но шик, ви овозможува да дојдете со различен изглед од удобен до шик и стилски. Блузи За Жени е погодна за канцеларија, секојдневно носење, шопинг, работа, патување, излегување, одмор итн. Овие Маици се лесни, издржливи и дишат. Многу е погоден за клубови, забави, состаноци, патувања, шопинг, одмор, на отворено, училиште или одмор. ❀Лесно Се Совпаѓа : лабавото вклопување на блузата лесна ткаенина, течна, одржувајте ладно Во Лето. Стилската кошула во секојдневен стил може да одговара со фармерки, елеци, шорцеви, кратки здолништа, хулахопки, патики, високи потпетици, сите видови колокации ве прават трендовски изглед. Оваа елегантна и модерна блуза има безвременски шарм. Каде и да одите, вие сте во фокусот на вниманието. ❀Никогаш Надвор од Мода : Класичниот Врат може да дозволи вашата линија на вратот да изгледа потенка и грациозна. Го истакнува вашето шармантно деколте, покажува поелегантно и елегантно. Оваа блуза дизајнирана со слој, додава чувство сладост. Одговарајте на вашето тело, бидете задоволни. ❀Подарок : женските врвови со плус големина кихаут се стилски, фитинг и убави. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели.

Повеќе детали

Избор на купувачи