Жени Летни Тенки Пријатни Кошули Копче За Спојување Чипка Лабава Ленена Блуза
Неодамнешно

Жени Летни Тенки Пријатни Кошули Копче За Спојување Чипка Лабава Ленена Блуза

DEN 2.33

Достапно на барање

Ова Лето Тенки Пријатни Кошули е парчето што го баравте for.It изгледа неверојатно зачудувачки и може да се носи во текот на целата година!. За Оваа Ставка(имаме за цел да ви покажеме точни информации за производот). 1.Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3.Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење(забелешка 1см=0,39 инчи). Ви благодариме за разбирањето. Содржина На Пакетот : . 1 Х Жените Врвот Лето Пуловер Блуза. 3/4 Ракав Маици. Кул Маици. Чипка Сечење.

Повеќе детали

Избор на купувачи