Јумилаве Женски Капа Ракав Летни Врвови V-Врат Еднобојни Секојдневни Кошули Лабава Фит Блуза Жена Улична Облека Елегантна Дневна Облека
Неодамнешно

Јумилаве Женски Капа Ракав Летни Врвови V-Врат Еднобојни Секојдневни Кошули Лабава Фит Блуза Жена Улична Облека Елегантна Дневна

DEN 3.00

Достапно на барање

Големина : S Биста : 93cm/36.61" Рамо : 36cm/14.17" Должина : 64cm/25.20" Големина : M Биста : 98cm/38.58" Рамо : 37cm/14.57" Должина : 65cm/25.59" Големина : L Биста : 103cm/40.55" Рамо : 38cm/14.96" Должина : 66cm/25.98" големина : xl биста : 108cm/42.52" рамо : 39cm/15.35" должина : 67cm/26.38" големина : xxl биста : 113cm/44.49" рамо : 40cm/15.75" должина : 68cm/26.77" прилики : Овој Женски Врв е избор за канцеларија, работа, секојдневен ден, забава, училиште, одмор, дома, Состанок, Клуб, ноќно излегување, летни активности во затворени простории и на Отворено или како подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријателкаможете Да Ги Спарите овие врвови со хеланки здолништа фармерки, Тексас шорцеви, хеланки, патики, сандали или потпетици за да го комплетирате секојдневниот изглед Во Пролет Лето Fall, или зимски сезониубави. Графиките Се Светли Со Колоргендер : Женски Летни и есенски измијте ги рацете со ладна вода или нежно исчистете ги со машина. Закачете се да се исуши. Ве молиме, дозволете мерење од 1 инч/2 см. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Применлива сезона : Одлично За секојдневно носење во пролет, лето и fall.Стил : Мода, Каузалност пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Жени За Да Користат мека ткаенина, удобна за носење.Многу погоден за пролет летни денови секоја година.Костум за секојдневен, одмор, шопинг, секојдневен живот и заминување, лесен за спарување со фармерки, шорцеви, здолниште итн(поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Пријатна памучна маичка што дише прави идеален врв за сите активности. Стил : Симпатичен, секојдневен и трендовски стил, женски маици за жени трендовски, може да се носат со секојдневни панталони, шорцеви, хеланки, фармерки или здолништа; костум За Лето. Носете го заедно со вашите шорцеви, фармерки и плисирано здолниште, лесно за секојдневен стил во лето. Гроздобер печатење маица за жени. Не само што ви изгледа убаво, туку и добро ви стои, ви овозможува да дојдете со различен изглед од удобен до шик и стилски.

Повеќе детали

Избор на купувачи