Оалиро Летни Блузи Есенски Тркалезен Врат Печатени Женски Врвови Со Долги Ракави Црвена Л
Неодамнешно

Оалиро Летни Блузи Есенски Тркалезен Врат Печатени Женски Врвови Со Долги Ракави Црвена Л

DEN 191.84

Достапно на барање

Добредојдовте во продавницата Оалиро. Лето Fall Продажба : Женски Печатени Долги Ракави Врвот Кошула. Оваа оалиро блуза доаѓа во секојдневен ракав од седум четвртини, стил со долги ракави за пријатно чувство. Шарениот стил со шара го истакнува стилот на дизајнот и индивидуалноста. Лесно за облекување со соодветни додатоци, спарете го со симпатичен кардиган, фармерки и станови за совршен секојдневен изглед. Продавница. !!!Топол СОВЕТ : нашата облека е наменета за Азиска фигура, што значи дека ќе биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики.Женски Пролет Aut Крпеница Печатени Долги Ракави Круг Вратот Повик Маичка Блузи. Карактеристики : . Изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Карактеристика : екипажот-вратот, Долги ракави, печатење, жени лабава маица. Дизајн : оваа симпатична дама маици е симпатична со симпатична печатење. Прилика : совршена женска кошула во моментите на секојдневно носење, шопинг, состанок, заминување, пријателско запознавање и домашно носење За жени, девојки и тинејџери Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под топло време. Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : Дома, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што можете да добиете : 1 Компјутер Врв quality ткаенина q-Полиестер, женските чадени врвови се изработени од материјал што дише, супер мек, еластичен, лесен, удобен и пријателски за кожата, обезбедувајќи ви пријатно искуство при носење. ●Врвни Карактеристики - Летна и есенска облека, меки чад со долги ракави, кружен врв на вратот, лабава лежерна туника со струк на врвка, набраздена маица. Симпатичен врв со долги ракави, покажете го вашиот шарм. Додадете романтична боја на вашиот изглед. ●Како да СЕ СПАРИ-овие живописни блузи за лето и fall 2023 година за жени се парчето што недостасува во вашиот плакар за да го подигнете вашиот изглед на следното ниво. Спарете ги со различни фармерки, здолништа, фармерки, тексас шорцеви, панталони, дно, фустани и потпетици, сандали или патики. Совршен за пролет, лето, fall и зима. `+Прилика-Женските Врвови на Вратот на Екипажот се совршени за дневна / работна канцеларија/домашна облека/секојдневна или забава/плажа/клуб/патување/секојдневно/запознавање/шопинг. Без разлика каде одите, овие женски секојдневни кошули се совршен избор. Можете да го носите за секоја пригода во текот на целата година. Тоа може да биде и совршен роденденски подарок!. Перење Нега-нежно рачно или машинско перење во топла вода. Закачете или исушете. Белење не се препорачува. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате.

Повеќе детали

Избор на купувачи