Уникатни поволни цени за ракави за ракави на лактот од лактот Макси лак блуза се протегаат врвот на врвот
Неодамнешно

Уникатни поволни цени за ракави за ракави на лактот од лактот Макси лак блуза се протегаат врвот на врвот

DEN 319.84

Достапно на барање

Надградете ги основните гардероба со плетениот врв. Удобно истегнување на плетениот облик на овој тренд на трендот што има заоблено деколте и вградени ракави на лактот. Плетен од лесна ткаенина од рајон, овој брод на бродот има ракав на лактот и вратоврска за рамо за современа завршница. Совршен за положување на фармерки или хеланки за лежерни викенди. Постои плетена цврста вратоврска на врвот што создава симпатичен изглед да се за inуби со меѓународна големина (во инчи) градите на градите Girth Girth - - Ширина на рамото 32 5/8 - - 29 7/8 13 5/8s - - 34 5/8 31 7/8 14 1/8m - 36 5/8 33 7/8 14 5/8 L 39 3/4 37 - 15 3/8xl 42 7/8 40 1/8 - 16 повеќе стилови, повеќе избори, ве молам КЛИКНИ ТУКА. Единствени поволни цени за женски 3/4 ракави за ракави од лактот максима со максимална лак блуза, плетено врвот 95% рајон 5% спандекс. Увезени. Врат на брод. Ракав на лактот. Врзана рамо. Обична блуза за жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи