Инлифе Женски Кардигани Ракави Мода Лето Печатени Женски Три Четвртини Ракави Кардиган Еднобојна Обична Блуза Блузи
Неодамнешно

Инлифе Женски Кардигани Ракави Мода Лето Печатени Женски Три Четвртини Ракави Кардиган Еднобојна Обична Блуза Блузи

DEN 3.00

Достапно на барање

Модни Жени Лето 3/4 Ракав Кардиган Еднобојна Обична Блуза Врвовикарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи, Секојдневна Маица, В-Врат, мода-кошула, Секојдневни блузи, Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен T-shirt.2.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење.3.Цврстиот дизајн ве прави Посекси и попривлечни.4.Носењето На Оваа Маица ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.5.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.Модни Жени Лето Три Четвртини Ракав Кардиган Еднобојна Обична Блуза Врвовикарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи, Секојдневна Маица, В-Врат, мода-кошула, Секојдневни блузи, Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен T-shirt.2.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење.3.Цврстиот дизајн ве прави Посекси и попривлечни.4.Носењето На Оваа Маица ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.5.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврста Јака : Кардиганстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Три Четвртини Ракав Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 47см/18.50 "Рамо : 40см/15.75 " Должина : 70см/27.56". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 48см/18.90" Рамо : 41см/16.14 "Должина : 71см/27.95". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 49см/19.29" Рамо : 42см/16.54 "Должина : 72см/28.35". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 50см/19.69" Рамо : 43см/16.93 "Должина : 73см/28.74". Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 51cm/20.08" Рамо : 44cm/17.32 "Должина : 74cm/29.13" Inleife Женски Кардигани 3/4 Ракави Мода Лето Печатени Женски Три Четвртина Ракав Кардиган Еднобојна Обична Блуза Врвови. Кошули со кратки ракави за жени, кошули за жени, преголеми маици за жени, кошули, женски блузи со плус големина, кошули за жени во тренд, кошули со кратки ракави за жени, кошули со кратки ракави за жени трендовски, преголеми кошули со кратки ракави за жени, кошули со кратки ракави за жени облечени, кошули со кратки ракави за жени исечени, кошули со кратки ракави за жени опремени, кратки ракави кошули за жени, кошули за жени, преголеми маици за жени, маици за жени, кошули за жени трендовски, кошули за жени облечени секојдневно, кошули за жени секси лежерни, кошули за жени плус големина, преголеми маици за жени, преголеми маици за жени графички маици, преголеми маици за жени плус големина, преголеми маици за жени пакети, преголеми маици за женски тренинг, меки преголеми маици за жени, обични преголеми маици за жени, преголеми маици за жени гроздобер, кошули со кратки ракави за жени, кошули за жени, преголеми маици за жени, кошули за жени трендовски, кошули за тинејџерки девојки, кошули за жени облечени секојдневни, кошули со кратки ракави за жени, кошули за жени, преголеми маици за жени. Лесната ткаенина се чувствува неверојатно мека и луксузна. Лабави секојдневни врвови со цврста боја за жени, женска летна облека, женски врвови со туника со кратки ракави можат да се комбинираат со хеланки, фармерки и чизми, женски блузи и врвови секојдневни. Добро за забава, клуб, секојдневен живот, канцеларија, дом, работа, плажа, патувања и летни активности во затворени простории и на отворено.

Повеќе детали

Избор на купувачи