Simplmasygeni Жени Кратки Ракави Врвови Дозвола Плус Големина Круг-Вратот Женски Повик Круг-Вратот Денот На Вљубените Печатени Маица Лабава Краток Ракав Врвови Блуза
Неодамнешно

Simplmasygeni Жени Кратки Ракави Врвови Дозвола Плус Големина Круг-Вратот Женски Повик Круг-Вратот Денот На Вљубените Печатени

DEN 191.84

Достапно на барање

Женски Повик Круг - Вратот Денот На Вљубените Печатени Маица Лабава Краток Ракав Врвови Blouse Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Краток Ракав Јака : V Вратот : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови лесни блузи за резервоари за активна облека;женска облека;блузи тенкови т-кошули;Туники;Маици И Блузи,Спорт И На Отворено.Специјален подарок за мајка,ќерка,девојки или wife.It е исто така совршен блузи за бремени жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи