Апепал Женски Кошули Обична Маичка Против Вратот Ракав Копче нагоре Лабава Се Вклопува Туника Блузи Светло Сива 2XL
Неодамнешно

Апепал Женски Кошули Обична Маичка Против Вратот Ракав Копче нагоре Лабава Се Вклопува Туника Блузи Светло Сива 2XL

DEN 271.84

Достапно на барање

Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени . Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Стил : Темперамент Патување. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1xwomenен Врв. Големина : С Биста : 94см/37.01 "Рамо : 38.5 см/15.16" Ракав : 41.5 см/16.34 "Должина : 69см/27.17". Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 40см/15.75 "Ракав : 42см/16.54 " Должина : 70см/27.56". Големина : Л Биста : 106см/41.73" Рамо : 41.5 см/16.34 "Ракав : 42.5 см/16.73 "Должина : 71см/27.95". Големина : XL Биста : 112cm/44.09 "Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 43cm/16.93 "Должина : 72cm/28.35". Големина : XXL Биста : 118cm/46.46" Рамо : 44.5 cm/17.52 "Ракав : 43.5 cm/17.13 "Должина : 73cm/28.74". Големина : XXXL Биста : 124cm/48.82" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 44cm/17.32" Должина : 74cm/29.13" Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил. Тоа е најдобриот избор за давање подароци. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи.

Повеќе детали

Избор на купувачи