Виикеи Женски Палта Клиренс Женски Врв Шупливи Зимски Три Удобно Палто Со Долги Ракави
Неодамнешно

Виикеи Женски Палта Клиренс Женски Врв Шупливи Зимски Три Удобно Палто Со Долги Ракави

DEN 265.44

Достапно на барање

Женски Моден Врв Шупливи Зимски Три Удобни Долги Ракави Coat Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Сезона : Зима, Aut,Пролет : Женска Пригода : Дома,Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен ,Моден Ракав Должина : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно како да се мие : Миење Раце, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Должина : 69см/27.17 " Ракав : 78см/30.71" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Должина : 70см/27.56 " Ракав : 79см/31.10" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Должина : 71см/27.95 " Ракав : 80см/31.50" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Должина : 72см/28.35 " Ракав : 81см/31.89" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116см/45.67 "Должина : 73см/28.74 " Ракав : 82см/32.28". Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120см/47.24 "Должина : 74см/29.13 " Ракав : 83см/32.68". Големина : XXXXL Големина. : XXXX-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 124cm/48.82 "Должина : 75cm/29.53 " Ракав : 84cm/33.07" . Големина : ХХХХХХЛ Големина. : XXXXX-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 128cm/50.39 "Должина : 76cm/29.92" Ракав : 85cm/33.46 " Жените Палта Дозвола. Женски Палта и јакни. Плус Големина Женски Палта. Жените Паѓаат Мода 2022.

Повеќе детали

Избор на купувачи