Дами Тренингот Кошули Долги Ракави Дуксери Женски Мода Секојдневен Блузи Дами Скелет Рака Цвет Блуза
Неодамнешно

Дами Тренингот Кошули Долги Ракави Дуксери Женски Мода Секојдневен Блузи Дами Скелет Рака Цвет Блуза

DEN 244.64

Достапно на барање

3.Специјалниот дизајн на Дуксер го прави повеќе и привлечен за носење. Јака : О-Вратот. помали Од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Должина : Редовно. Повод : Повик. 5.ТЕ МОЛАМ. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Секојдневен, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. Што добивате : 1пц Women Top. Стил : Секојдневен,Моден. Материјал : Полиестер. Пол : Жени, Девојче. Тип На Шема : Печатени. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Секојдневен Врв,Лабава,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, летен и Пролетен секојдневен Капут. ЗАБЕЛЕШКА : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не / сушење На Линијата. Нашата облека сите се наменети За азиски фигура, што значи дека ќе биде. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.под Кошула Тренингот Трчање Краток Тенок Фитсајз шема : . Големина : С Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94" Ракав : 54см/21.26" Должина : 54см/21.26"Големина : М Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 10 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52" Ракав : 55см/21.65" Должина : 55см/21.65"Големина : Л Големина На САД : 10 велика британија големина : 12 Еу големина : 38 Биста : 112cm/44.09" ракав : 56cm/22.05" должина : 56cm/22.05"големина : xl Сад ГОЛЕМИНА : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 14 еу ГОЛЕМИНА : 40 Биста : 116cm/45.67" ракав : 57cm/22.44" должина : 57cm/22.44"големина : Xxl Сад големина : 14 велика британија големина : 16 еу големина : 42 Биста : 120см/47.24" ракав : 58см/22.83" должина : 58см/22.83" повод : ОБИЧНИ Основи кошула со долги РАКАВИ жени Тренинг Лабави Врвови Жени. Јака : О-Вратот Ракав Маица Маица Маици Жени. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски Влакна, Изработени Од Висококвалитетна Ткаенина, Лесни Меки И Удобни. Женски Краток Ракав Лабава Обична Маичка Женски Кошули Краток Ракав Повик. Стил : Секојдневен, Моден Лабав Фит Женски Летни Кошули Памучна Кошула За Вежбање Со Долги Ракави. Помали Од Нормалните Европски Големини. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Сопствена Табела Со Големини И Можете Да Ја Најдете На Нашите Слики Или Од Описот. Краток Ракав Маици Жените Во Собата Кошула.

Повеќе детали

Избор на купувачи