Кавеитл Дами Блузи, Жени Преголеми Летни Обични Кратки Ракави Круг Вратот Солидна Ракав Врвови Лабава Блуза Беж, XXL
Неодамнешно

Кавеитл Дами Блузи, Жени Преголеми Летни Обични Кратки Ракави Круг Вратот Солидна Ракав Врвови Лабава Блуза Беж, XXL

DEN 0.67

Достапно на барање

Жените Преголеми Летни Обични Врвови Со Цврст Ракав Со Кружен Врат Со Цврст Ракав Лабава Блузакарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Сите Season.5.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата. Сезона : Пролет, Лето : Женски Повод : Секојдневен, Тип На Шема На Забава : Цврст Стил : Секојдневен, Моден Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски Врвови Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите големината.Usukeubustsleevelengthxxxx-Големи 121642204cm/80.31"42.5 cm/16.73"73cm/28.74" Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 204cm/80.31"Ракав : 42.5 cm/16.73" Должина : 73cm/28.74 " Ова Е азиската големина, ве молиме изберете ја вистинската големина според деталниот водич за мерење на големината пред купувањето за да избегнете непотребни проблеми предизвикани од несоодветна големина. Поради светлината за снимање, вистинската боја може да биде различна од сликата, што е нормално. Тип : маици за вратот на екипажот за жени, маици за жени, женски маици,женска маица,маици за жени,маици за жени,маици за жени,врвови на вратот на екипажот за жени,женски маици,женски кошули,кошули со кратки ракави за жени,кошули за жени, маици за жени лабаво вклопување, опремени маици за жени. Прилики : погоден за трчање, вежбање, спорт, салон, одличен за летно секојдневно носење. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство.

Повеќе детали

Избор на купувачи