Womenените маица тркалезна врата забава дами женски цела сезона обична плажа дневна трендовски манчиња женски врвови
Неодамнешно

Womenените маица тркалезна врата забава дами женски цела сезона обична плажа дневна трендовски манчиња женски врвови

DEN 316.64

Достапно на барање

Големина : М рамо : 39см/15,35 '' ракав : 19см/7,48 '' Биста : 90см/35.43 '' Должина : 62см/24.41 '' Големина : Л рамо : 40см/15,75 '' Ракав : 19,5 см/7.68 '' Биста : 93cm/36.61 '' Должина : 63cm/24.80 '' Големина : XL рамо : 41cm/16.14 '' Sleeve : 20cm/7.87 '' Bust : 96cm/37.80 '' Должина : 64cm/25.20 '' Големина : XXL рамена : 42 CM /16.54 '' 'Sleeve : 21cm/8.27' 'Bust : 100cm/39.37' 'Должина : 65cm/25.59' 'Големина : xxxl рамо : 43cm/16.93' '' Sleeve : 21.5cm/8.46 '' Bust : 104cm/40.94 '' ' Должина : 66cm/25.98 '' Како да се измие : Рачно миење ладно, виси или линија сув дизајн : лесен, мода симпатична кошула за графички печати, краток ракав, мека облека, убаво носење со фармерки, хеланки во обични карактеристики : Кратки ракави Маици, лабава вклопени летни врвови со трендовски и елегантни што треба да бидат нов омилен главен плакарот. Повод : лабава и слободно време, одлично за спарување со слаби панталони и хеланки, лесни и гази, суштинско значење за секоја елегантна жена или девојка за секоја сезона. Слабеење и удобно. Убаво за забавна вечер, коктел, одмор или дневно носење : Ве молиме, проверете ја табелата со големина внимателно пред да извршите исплата и оставете разлика од 0,5-1 инчи поради рачно мерење. (1 инч = 2,61 см); Различни поставки за монитор значи дека боите може да се разликуваат малку симпатичен секси дизајн пар во голема мера со панталоните, хеланките, шорцевите, јакните за ладен секојдневен изглед, да ве направат поубави и елегантни. Удобно и меки : памучните кошули се толку лабави и удобни за носење што нема да се чувствувате цврсто во пазувите. Стилот на маицата е и обичен, елегантен и уникатен. Willе ви овозможи пријатно искуство со носење во пролет, лето и есен . жени одмор стилски плажа меки дами пролетни летни летни маици маици. Clowенски слатки обични кратки ракави, женска маичка за летни падови лесно се спарува со другите. На пример : шорцеви, долги панталони, фармерки, фустан, хеланки, бели чевли, чизми и сл. Повод : лабавата маица за фитинг изгледа мила , Запознавање, патување, улица, шопинг, забава, празник, убаво за секојдневно носење.

Повеќе детали

Избор на купувачи