SNGXGN женски основен лесен лесен ракав за лесен ракав со лесен ракав, обичен лабав фит плажа Покријте летен кардиган за жени, кафеава, големина L
Неодамнешно

SNGXGN женски основен лесен лесен ракав за лесен ракав со лесен ракав, обичен лабав фит плажа Покријте летен кардиган за жени,

DEN 0.67

Достапно на барање

Сезона : есен и зима. Пол : жени. Материјал : полиестер. Тип на шема : Печати. Должина на ракавот : Долг ракав. Дебелина : Standardwomens лесна летна кардиганција табела : . Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 90см/35,43 '' Рамо : 37см/14.57 '' Ракав : 63см/24,80 '' Задна должина : 72,50 см/28.54''size : m САД : 6 Велика Британија : 6 Велика Британија : 6 Велика Британија : 6 Велика Британија : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 94cm/37.01 '' Рамената : 38cm/14.96 '' ракав : 64cm/25.20 '' Должина на задниот дел : 74cm/29.13''size : l САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 99cm/38.98 '' Рамо : 39cm/15.35 '' ракав : 65cm/25.59 '' должина на задниот дел : 75.50cm/29.72''size : xl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 104cm/40.94 '' 'РОАН : 40,5cm/15.94 '' Ракав : 66cm/25.98 '' Должина на задниот дел : 77cm/30.31''Size : xxl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 109cm/42.91 '' Рамо : 42cm/16.54 '' 'Ракав : 67см/26.38' ' Должина на задниот дел : 78,50 см/30.91 '' Единствен дизајн : Стилен и стил на дечко и момче, долги ракави, лабава вклопување, под должина, мека ткаенина, топло во малото ладно време удобни џемпери. Овие отворен кардиган му даваат на вашиот изглед лесен изглед и исто така создаваат силна вертикална линија, така што изгледате повисоки и потенки кардиган. Овој кардиган опуштено вклопување. Материјалот е сериозно толку мек, ќе сакате да живеете во оваа работа !! Носете со нашите есенски сини фармерки, основна мета и чизми за трендовски есенски стил! Боја печатен картон кардиган. Доста е, доволно стилски за да се истроши. Холидеј џемпер. Добијте мек, ласкав изглед од кардиган кој нема никакви сврзувачки елементи, облечете го слабиот кардиган над едноставна маица и фармерки за опуштено преземање на трендот плетен џемпер отворен. Белешка : Ве молиме, проверете ја сликата со големина пред да ја купите. Бидејќи различни компјутери различно прикажуваат бои, бојата на вистинската ставка може да варира малку од сликите. Те молам разбери. Уживајте во вашиот кардиган за секој ден носење!.

Повеќе детали

Избор на купувачи