амлбб Жените Краток Ракав V-Вратот Блузи Работна Блуза Лето Повик Блуза Жените Маици на Дозвола
Неодамнешно

амлбб Жените Краток Ракав V-Вратот Блузи Работна Блуза Лето Повик Блуза Жените Маици на Дозвола

DEN 431.84

Достапно на барање

Жените Краток Ракав V-Вратот Врвови Работна Блуза Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Дебелина На Печатење : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женска Блуза ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина : С САД4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА8 ЕУ-34 Биста-96см/37,80 Должина-69см/27,17 Рамо-39см/15,35 Ракав-16см/6.30 големина : м сад-6 велика британија-10 еу-36 биста-102см/40.16 должина-70см/27.56 РАМО-40СМ/15.75 ракав-17см/6.69 големина : л ус-8 велика британија12 Еу-38 биста-108см/42,52 должина-71см/27,95 рамо-41см/16,14 ракав-18см/7,09 големина : xl us10 Велика БРИТАНИЈА14 ЕУ40 БИСТА-114см/44,88 должина-72см/28,35 рамо42см/16,54 ракав19см/7.48 големина : ххл сад-12 велика британија16 еу42 биста-120см/47.24 должина-73см/28.74 РАМО43СМ/16.93 ракав20см/7.87 големина : хххл сад-14 велика британија - - 18 еу - - - - 44 биста - - - - 126см/49,61 должина - - - 74см/29,13 рамо - - - 44см/17,32 ракав - - - 21см/8,27. Женски врвови. Женска маица. Лабаво вклопување. Краток ракав. Летни Врвови За Жени. Плус Големина Врвови За Жени. Женски Врвови Облечени Секојдневен. Должина На Блуза : Редовна. Тип На Шема : Печатење, Почва. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето. Натпревар : Овие Модни Маици со многу слатки бои за да изберете.Лесно Се Совпаѓа со Фармерки, Панталони, Нозе, Слаби панталони. Повод : Погоден За Секојдневно Носење / Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг / Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб. Женски Блузи,Врвови Со Плус Големина За Жени,Секси Блузи За Жени,Летни Врвови За Жени,Блузи За Рамо За Жени,Женски Летни Врвови,Женски Блузи Обични,Женски Маици, Лежерни Кошули Со Кратки Ракави За Жени, Лабави Маици Раглан Маици ,Блузи За Вежбање За Жени Со Кратки Ракави, Маици За Жени, Женски Маици, Маици За Жени жени, В Маици За Вратот, Блузи Со Ракави Со Возбуда, Блузи Со Проток На Кратки Ракави, Трендовски Пролетни Врвови, Преголеми Летни Врвови, Женски Обични Маици Со Кратки Ракави, Маици Со Врат, Маици Со Кратки Ракави, Женски Маици Лабаво Вклопување, Обични Маици, Секојдневна Туника Блуза, Летна Маица Плус Големина Лабави Блузи Со Блузи, Кошула Со Копчиња За Туника жени, Туника Блузи За Жени, Туника Копче Кошула Жени Краток Ракав Печатени Маица.

Повеќе детали

Избор на купувачи