Блузи За Жени Мода Печатени Работна Униформа Со Џеб Маица Краток Ракав Врвот
Неодамнешно

Блузи За Жени Мода Печатени Работна Униформа Со Џеб Маица Краток Ракав Врвот

DEN 0.33

Достапно на барање

Женска Модна Печатена Работна Униформа Со Џебна Маица Со Кратки Ракави Карактеристики : 1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : Прилика : овој производ е многу погоден за работа и слободно време. Ова е премногу случајно, можеби ќе ви треба дополнително покритие! Ова е достапно во различни цврсти бои за да одговараат на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : тип На Полиестерска Шема : стил на печатење : обична должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size Bust Shoulder Sleeve Length S100cm/39.37"44cm/17.32"20cm/7.87"70cm/27.56"M106cm/41.73"46cm/18.11"21cm/8.27"71cm/27.95"L112cm/44.09"48cm/18.90"22cm/8.66"72cm/28.35"XL120cm/47.24"50cm/19.69"23cm/9.06"73cm/28.74"XXL126cm/49.61"52cm/20.47"24cm/9.45"74cm/29.13"XXXL132cm/51.97"54cm/21.26"25cm/9.84"75cm/29.53"XXXXL142cm/55.91"56cm/22.05"26cm/10.24"76cm/29.92"XXXXXL152cm/59.84"58cm/22.83"27cm/10.63"77cm/30.31" Материјал : 100% Полиестер. Нега : Машина Перат Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштена Тежина : Лесно Затворање : стил на Пуловер. Џебови : Никој. Џебови : Никој. Карактеристики : Секојдневен моден Женски Камизолеп,Женски Врв.

Повеќе детали

Избор на купувачи