Божиќни Кошули За Жени Мода Со Долги Ракави Тркалезен Врат Маица Со Долги Ракави Есенско Печатење Лабави Врвови На Блуза Темно Сина М
Неодамнешно

Божиќни Кошули За Жени Мода Со Долги Ракави Тркалезен Врат Маица Со Долги Ракави Есенско Печатење Лабави Врвови На Блуза Темно

DEN 1.00

Достапно на барање

Божиќни Кошули За Жени Модна Жена Со Долги Ракави Тркалезен Врат Маица Со Долги Ракави Есенско Печатење Лабава Блуза Врвовимодна Жена Со Кружен Врат Маица Со Долги Ракави Есенско Печатење Лабави Врвови На Блуза карактеристики : 1.Карактеристики : Тркалезен Врат,Секојдневна Облека,Печатење,долг Ракав,Стилски и моден дизајн, Есенски секојдневни Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Полиестерска Јака : Тркалезен Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Маица━━━━━━━━━━ Поврзани Производи ━━━━━━━━━━. божиќни кошули за жени 2022 графички маички божиќни кошули за жени 2022 направени во сад божиќни кошули за жени 2022 fall мода смешни божиќни кошули за жени божиќни кошули со долги ракави за жени божиќни кошули со долги ракави плус големина божиќни кошули за жени смешни божиќни кошули за жени против вратот смешни божиќни кошули за жени плус смешни божиќни кошули за жени 2022 кошули за жени вински божиќни кошули за жени облечени секојдневни божиќни кошули за жени симпатични божиќни кошули на екипажот за жени симпатична дуксерка на екипажот. божиќни кошули за жени божиќни кошули за жени плус големина смешни божиќни кошули за жени божиќни кошули со долги ракави за жени 2022 божиќни кошули за жени облечени божиќни кошули за жени слатки божиќни кошули за жени плус големина 3x божиќни кошули за жени плус големина фустани божиќни кошули за жени плус големина смешни божиќни кошули за жени плус големина кратки ракави божиќни кошули за жени плус големина премиер божиќни кошули за жени плус големина големина христијански божиќни кошули за жени плус големина под 10 божиќни кошули за жени плус големина божиќни кошули со долги ракави за жени 2022 плус големина божиќни кошули за жени 2022 трендовски божиќни кошули за жени со долги ракави модна жена со тркалезен врат маица со долги ракави есенско печатење лабави блузи со темно сина боја м.

Повеќе детали

Избор на купувачи