Копчиња за женски модни модни модни маици со маици со блузи маици маици маици
Неодамнешно

Копчиња за женски модни модни модни маици со маици со блузи маици маици маици

DEN 331.04

Достапно на барање

Size : S Bust : 91cm/35.83'' Shoulder : 37cm/14.57'' Sleeve : 18cm/7.09'' Length : 63cm/24.80'' Size : M Bust : 96cm/37.80'' Shoulder : 38cm/14.96'' Sleeve : 19cm/7.48 '' Должина : 64cm/25.20 '' Големина : L Bust : 101cm/39.76 '' Рамената : 39cm/15.35 '' ракав : 19cm/7.48 '' Должина : 65cm/25.59 '' Големина : XL Bust : 106cm/ 41.73 '' Рамената : 40см/15.75 '' ракав : 20см/7,87 '' Должина : 66см/25.98 '' 'Големина : xxl биста : 111cm/43.70' 'Рамо : 41cm/16.14' '' Ракав : 20cm/7.87 ''. 67см/26,38 '' 'Долги ракави маички за жени. Womenените обични врвови на пулвер. Овој врв на жените има добра мекост и еластичност, дишење, пријателски за кожата и удобно за носење . Идеалниот активен врв на кратки ракави V-вратот за јога, вежба, фитнес, теретана, трчање, кој било вид тренинг или секојдневна обична употреба . Добро носење со фармерки или хеланки во пролет, есен или зима. Getе добиете комплименти кога ја носите оваа кошула.

Повеќе детали

Избор на купувачи