Ханас Женски Врвни Модни Летни Дами Мода Обични Формални Разноврсни Еднобојни Копчиња Без Ракави Врвна Кошула Темно Виолетова XL
Неодамнешно

Ханас Женски Врвни Модни Летни Дами Мода Обични Формални Разноврсни Еднобојни Копчиња Без Ракави Врвна Кошула Темно Виолетова

DEN 287.84

Достапно на барање

Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 35cm/13.78" Должина : 69cm/27.17" Големина : M Биста : 102cm/40.16" Рамо : 36cm/14.17" Должина : 70cm/27.56" Големина : L Биста : 108cm/42.52" Рамо : 37cm/14.57" Должина : 71см/27.95" големина : xl биста : 114cm/44.88" рамо : 38cm/14.96" Должина : 72cm/28.35" големина : xxl Биста : 120cm/47.24" рамо : 39cm/15.35" Должина : 73cm/28.74" големина : xxxl биста : 126cm/49.61" рамо : 40см/15.75" должина : 74см/29.13" дами мода обични формални разноврсна Еднобојна Копче Без Ракави Врвна Кошула1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.2. Кул е за носење.3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : лето : Женска Пригода : Дома, Секојдневен Материјал : Четиристран проектил стил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : краток ракав : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 ПАРЧИЊА Женски Блузи. Дизајнот Без Ракави Може Многу Да Го Покаже Вашето Убаво Рамо и Нежна Клучна Коска. ●Прилики}Носете го овој фустан на секојдневно вечерно излегување на пијалоци со пријателите, шминкање и шминкање, на забава за дипломирање и пешачење на плажа итн. Тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа. Изгледа шармантно со очила за сонце, сандали и накит во лето и тексас јакна или секојдневен капут на fall. Тоа стана вашиот одат на облека секој ден за она што го правите. Перење-Ослободете ги рацете. Можете безбедно да го фрлите во машината за перење без да се грижите за деформација и намалување. ●Големина●Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара.

Повеќе детали

Избор на купувачи