Земајќи Модни Жени Лето Плус Големина Краток Ракав V Вратот Цветни Врвови За Печатење Обични Лабави Плисирани Кошули Блуза Сина XL
Неодамнешно

Земајќи Модни Жени Лето Плус Големина Краток Ракав V Вратот Цветни Врвови За Печатење Обични Лабави Плисирани Кошули Блуза Сина

DEN 2.33

Достапно на барање

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас. Материјал : Полиестерски Бои : Сина,Зелена,Сива,Бела,Виолетова,Жешка Розова,Црвена,Црна,Небесно Сина, Големина : S/M/L/XL/XXXL/XXXXL/XXXXL Должина На Ракавот : Деколте Со Кратки Ракави : V Шема На Вратот : Дебелина На Цветен Принт : Тенки Карактеристики : Женски Врвови; Женски Летни Врвови; Кошули За Жени; Стил На Резервоар : Секојдневна Сезона : Пролет; Лето; Fall прилика : Плажа, Одмор, Патување, Работа, Одмор, Секојдневно Секојдневно, Вклучен Канцелариски Пакет : 1 Компјутер Женски Врвови Материјал : Женските Врвови СЕ ИЗРАБОТЕНИ ОД УДОБЕН И МЕК ПОЛИЕСТЕРСКИ МАТЕРИЈАЛ. Опуштените и удобни блузи со добро растегливи ве прават попријатни и пријатни. Карактеристики : жени 2023 лето плус големина краток ракав v врат цветни врвови за печатење обична лабава плисирана удобност на половината кратки кошули блуза. Женските врвови можат да одговараат со високи потпетици, патики или сандали за трендовски изглед. Прилика : оваа облека погодна и за внатрешни и за надворешни работи и за создавање секојдневен стил. Можете да носите на работа, спорт, одмор, забава, одмори, патувања и други прилики.Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило. Немојте да се исушите. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет,удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

Повеќе детали

Избор на купувачи