Лесен Летен Кардиган За Жени Мода Американско Знаме Облека За Плажа Кардиган Лабави Врвови Кошула Плус Големина Плажа Покријте Ги Женските Врвови
Неодамнешно

Лесен Летен Кардиган За Жени Мода Американско Знаме Облека За Плажа Кардиган Лабави Врвови Кошула Плус Големина Плажа Покријте

DEN 287.84

Достапно на барање

Женски Печатен Кимоно Ракав Кардиган Лабави Покриени Обични Врвови На Кошуликарактеристики : Цветен Кардиган, Секојдневни врвови од лето плус големина,кимоно покривање на плажа,шифон кошули,Отворен Фронт ,Крпеница Од Тантела ,Лабави Издувани Ракави изработена е од шифон, ткаенината е проѕирна ,воздушна, се чувствува мека, лесна и удобна. Кимоното може да биде над врвовите на резервоарот или да отсече шорцеви, дури и туника и хеланки, уште повеќе сарафанот, цветното кимоно е модерен начин да го облечете во текот на летото days.It костум за секојдневно секојдневно,дома, на отворено, хавајска плажа,улица,која било друга пригода за летни денови големина : С-2ХЛ, различни бои За повеќе избори Сезона : Season/Пролет/Лето : Жени,Женска Прилика : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Шифонска Шема : Печатена Јака : Нестил : Лежерна,Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : 3/4 ракав како да се мие : рачно миење ладно,закачување или сушење на линија што добивате : 1 еез женска големина на кардиган. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Рамо До Ракав : 46см/18.11 "Должина : 79см/31.10" Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Рамо До Ракав : 47см/18.50 "Должина : 80см/31.50" Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Рамо До Ракав : 48см/18.90 "Должина : 81см/31.89" Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Рамо До Ракав : 49см/19.29 "Должина : 82см/32.28" Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Рамо До Ракав : 50cm/19.69 "Должина : 83cm/32.68" Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Рамо До Ракав : 51cm/20.08 "Должина : 84cm/33.07". Материјал : Женското кимоно со кратки ракави користи проѕирна шифон полиестерска ткаенина, лесна ткаенина малку проѕирна, ве прави секси, шик, кул. Стил : женското секојдневно кимоно палто може да се користи како течен кардиган, костим за капење, костим за капење, облекување, породилен кардиган и модна кошула. Оваа хавајска кошула ќе биде одличен додаток за патување и одмор за жени против УВ, заштита од сонце. Дизајн : хавајска тропска блуза со отворен фронт, 3/4 ракави, под колкот, елегантни симетрични заоблени детали на полите, во комбинација со прекрасен светло бел И син Швајцарски принт со точки. Лесно е за носење во лето. Додаток : женскиот кимоно шал може да се носи со речиси секоја облека. Едноставно одговарајте на костими за капење, облека за плажа, облека за одмор, секојдневна облека, облека за крстарење, секојдневно носење, стилски слоеви. Носете го со резервоари без ракави, Маици, фармерки и панталони за пролет, лето и есенски ноќи. Повод : малиот кардиган пончо е погоден за воден парк, крајбрежје, одмор, базен, покрај базен, на отворено, забава, вечера, фестивал, свадба, шопинг, забава. Исто така погоден за внатрешни работи, како што се дома, канцеларија, работа, бизнис, училиште.

Повеќе детали

Избор на купувачи