Секин Кроп Топ За Жени Средна Должина Само За Ки Танц Костим
Неодамнешно

Секин Кроп Топ За Жени Средна Должина Само За Ки Танц Костим

DEN 335.84

Достапно на барање

Однесете го вашиот тим на следното ниво со оваа Колекција Александра школка халтер танц култура врвот. Овој лажен врат на вратот е целосно обложен и сигурно ќе го додаде тој дополнителен сјај. Црн Трикот, Најлон, Спандекс. ИЗДВОЈТЕ СЕ од КОНКУРЕНЦИЈАТА - овој раглан исечен оглавник за градник е со средна должина и има преден панел со светкави светки што сигурно ќе ве натера вие и вашиот тим да блеснете најсветло на вашето следно натпреварување. ДОСТАПЕН во ПОВЕЌЕ БОИ - Достапен Во различни бои, овој градник со исечени светки нуди удобен дизајн за врвно искуство за прилагодливост и добро се совпаѓа со повеќето женски танцови костими и тимови. ДИЗАЈНИРАН ЗА УДОБНОСТ и ПОДВИЖНОСТ - Исмејувајте ја лентата за врат, затворање на патент, црн цврст врв за сечење трико со панел за преклопување На Светки, Превртен V-дизајн напред, Целосно Обложен. 1-инчен Еластичен на градите. ОДГОВАРА ТОЧНО НА ГОЛЕМИНАТА-Чувствувајте се удобно во купувањето на типичната големина што редовно ја носите. Врвот на градникот со светки верен на големината и е ласкав за сите типови на тело. ОДЛИЧНО ЗА СИТЕ НИВОА НА ВЕШТИНИ-атлетското вклопување е исклучително удобно со дизајн совршен за жени и девојки од сите големини, нивоа на вештини и дисциплини.

Повеќе детали

Избор на купувачи