Киплики Трговија На Големо Трендовски Женски Кошули Со Еднобојни Копчиња V Вратот Лабава Блуза Со Долги Ракави Туника Врвови Со Џеб
Неодамнешно

Киплики Трговија На Големо Трендовски Женски Кошули Со Еднобојни Копчиња V Вратот Лабава Блуза Со Долги Ракави Туника Врвови

DEN 2.67

Достапно на барање

Увезени. Повлечете го затворањето/Копчето/ пуловерите/ врвките за влечење. Машинско Перење / Миење Раце. Тип на ставка : Долг ракав Киплики Изработен од мека,ткаенина, издржлив, растеглив и дише, одличен избор за Есенска и зимска облека. Киплики има Долги Ракави, Кошула Со Долги Ракави, Качулка Со Долги Ракави, Качулка Со Долги Ракави, Кардиган, Фустан со Долги Ракави и така натаму. Прилика : Секојдневно Носење, Дом, Работа, Улично Носење, Забава, Состаноци, Одмор, Шопинг, Кафулиња и Други Секојдневни Прилики. Долгиот ракав киплики може совршено да се спари со ѓердан, слаби фармерки, хеланки и чизми за стилски изглед во потопло weather.It може да се користи како дно-кошула во палто, јакна или кардиган за да се загрее во постудено време. ●Инструкции за нега●Рачно перење во ладна вода или машинско перење со алишта,закачете или исушете ја линијата. `+Големина Забелешка Ве Молиме проверете ја табелата со големини во описот на нашиот производ пред да го купите. Бидејќи сме Азиски големини, може да има отстапување од 1-2 големини, ве молиме купете една или две големини поголеми,ве молиме разберете! Тип На Вклопување : Редовно Вклопување/Атлетско Вклопување/Класично Вклопување/Опремено / Лабаво Вклопување/Модерно Вклопување/Редовно Вклопување/Слабо Вклопување/Тенок Фит/Прилагодено Вклопување. Материјал : киплики долг ракав растеглива ткаенина,лесна,мека и дише. Овој секојдневен основен врв со Долги ракави киплики одговара на повеќето дами и лесно се комбинира со фармерки или хеланки, како и потпетици или патики.Можете да го носите во канцеларија, забави или дома во текот на зимата, пролетта и есента. Уникатен дизајн : опуштено вклопување,долги ракави,мека,густа изработка,без затворачи,не наредени. Повод : Кошули Со Долги ракави Киплики за жени погодни за секојдневна и надворешна рекреативна облека,како што се пешачење,риболов,сафар,патување,плажа,градинарство,пешачење и работа.

Повеќе детали

Избор на купувачи