Летни Жешки Кошули За Женско Секојдневно Модно Печатење Стегање На Вратот На Екипажот Врв Со Кратки Ракави
Неодамнешно

Летни Жешки Кошули За Женско Секојдневно Модно Печатење Стегање На Вратот На Екипажот Врв Со Кратки Ракави

DEN 1.33

Достапно на барање

Химивеј Женски Обичен Моден Печатење На Екипажот Стегање На Кратки Ракави Опис1. Специјално печатење / спојување дизајн2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : Тип На Спандекспатер : цврст стил на боја : секојдневен, сексил должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете Што Ќе добиете : 1 парчиња Женски top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483496cm/37.80"38cm/14.96"10cm/3.94"65cm/25.59"M61036102cm/40.16"39cm/15.35"10.5 cm/4.13"66cm/25.98"L81238108cm/42.52"40cm/15.75"11cm/4.33"67cm/26.38"XL101440116cm/45.67"41cm/16.14"11.5 cm/4.53"69cm/27.17"XXL121642124cm/48.82"42cm/16.54"12cm/4.72"71cm/27.95" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37.80"Shoulder : 38cm/14.96"Sleeve : 10cm/3.94"Length : 65cm/25.59"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 102cm/40.16"Shoulder : 39cm/15.35"Sleeve : 10.5 cm/4.13"Length : 66cm/25.98"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 108cm/42.52"Shoulder : 40cm/15.75"Sleeve : 11cm/4.33"Length : 67cm/26.38"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 116cm/45.67"Shoulder : 41cm/16.14"Sleeve : 11.5 cm/4.53"Length : 69cm/27.17"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 124cm/48.82"Shoulder : 42cm/16.54"Sleeve : 12cm/4.72"Length : 71cm/27.95" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 10см/3.94" Должина : 65см/25.59"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 102см/40.16" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 10.5 СМ/4.13" ДОЛЖИНА : 66СМ/25.98"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 108см/42.52" припаѓаат на : химивеј лето-шарени серииⅰ. Содржи секакви летни женски врвови, како и различни стилови на печатење. ХИМИВЕЈ е посветен на служење на женското летно облекување искуство од повеќе перспективи. Под иста боја, учиме различно совпаѓање на сечењето и стилот; под ист стил, проучуваме различни стилови на печатење. Сите за летото и вие во текот на летото. За секое парче облека со различни стилови и отпечатоци, ја избираме најдобрата ткаенина за нив. Настојувајте да бидете практични и убави во лето, колку што е можно потрагата по мека, удобна, пренослива, дише, не е лесна за деформација, не е лесна за бледнее и така натаму. Ние не правиме никаква насока по ваш избор, цврсто веруваме дека нашата облека може да ги задоволи сите ваши летни патувања и домашни потреби. Само дојдете со список на работи што сакате да ги направите, одберете неколку алишта што ви се допаѓаат, а остатокот оставете го на облека и лето. Се разбира, ако сакате да изберете подарок за вашите роднини и пријатели, можете да бидете сигурни дека квалитетот на нашата облека ќе ве направи задоволни вас и вашите пријатели. Метод На перење : машинско перење Или миење раце, со ладна вода.

Повеќе детали

Избор на купувачи