Маица Дифздху За Жени Отпечатена Од Врвовите На Рамената Сјајни Блузи Со Кошули Со Кратки Ракави
Неодамнешно

Маица Дифздху За Жени Отпечатена Од Врвовите На Рамената Сјајни Блузи Со Кошули Со Кратки Ракави

DEN 207.84

Достапно на барање

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Ракав(Лево) : 21см/8.27" Ракав(Десно) : 29см/11.42" Должина : 59см/23.23" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 94см/37.01" Ракав(Лево) : 22см/8.66" Ракав(десно) : 30см/11.81" Должина : 60см/23.62" големина : Л Сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 98см/38.58" ракав(лево) : 23см/9.06" ракав(Десно) : 31СМ/12.20" Должина : 61см/24.02" големина : Xl Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Биста : 102см/40.16" ракав(лево) : 24см/9.45" Ракав(десно) : 32см/12.60" Должина : 62см/24.41" големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 БИСТА : 106СМ/41.73" ракав(лево) : 25см/9.84" ракав(десно) : 33см/12.99" ДОЛЖИНА : 63СМ/24.80" жените отпечатени од рамо врвови секси Сјај Краток ракав кошула блуза блузи ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете порака До Нас Карактеристики : € МАТЕРИЈАЛ€ова исклучување рамо краток ракав врвови е направен од полиестер, ткаенината е мека, пријателски за кожата, дише и издржливи. ①КАРАКТЕРИСТИКА+сјајните ракави го прават овој врв различен од основните,попривлечен за носење . €ДИЗАЈН●моден летен лесен врв со удобен стил на пуловер, разноврсен и привлечен. €НАТПРЕВАР●овој врв можете да го усогласите со секојдневни шорцеви, фармерки или мини здолниште. €ПРИЛИКА} овој врв е одличен за секојдневен, плажа, датум, секојдневно носење, училиште, одмор, патување, фотографија и на отворено. Специфики на предметот : Сезона : Летен Пол : Женски Материјал : Должина На Полиестерски Ракав : Дебелина На Кратки ракави : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женска Блуза ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Биста Ракав(Лево) Ракав(Десно) Должина Л 8 12 38см/38.58" 23см/9.06" 31см/12.20" 61см/24.02" големина : л сад : 8 Велика британија : 12 еу : 38 биста : 98см/38.58" ракав(лево) : 23см/9.06" ракав(десно) : 31см/12.20" Должина : 61см/24.02" маици за жени. Изработен е од квалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилски и мода ве прават попривлечни. Може да се носи со обични панталони или со секси фармерки.

Повеќе детали

Избор на купувачи