Кај на натурите на цимет со цимет со ароматизиран протеин+ каснувања од колачиња, 7. мл
Неодамнешно

Кај на натурите на цимет со цимет со ароматизиран протеин+ каснувања од колачиња, 7. мл

DEN 117.28

Достапно на барање

Брендот : Натуралите на Кеј се посветени на донесување подобра балансирана здрава алтернатива на традиционалните закуски и житарки за потрошувачот свесен за здравјето и фитнесот. Тие се одлични за сите возрасти и начин на живот и за секој што бара извор на протеини во своите диети, вклучително градители на тело, вегетаријанци/вегани, стари лица и деца; Идеално за канцеларијата, спортот, на патот и домот. Кај на бадемовите со цимет со цимет, со вкус на протеини+ каснувања од колачиња, 7,2 мл : сите природни состојки. Висок протеин. 12g протеини. 4 G влакна. 125 калории. Без глутен.

Повеќе детали

Избор на купувачи