Ребрести Плетени Грав Зимска Шапка Лигав Часовник Капа ГЗ
Неодамнешно

Ребрести Плетени Грав Зимска Шапка Лигав Часовник Капа ГЗ

DEN 207.84

Достапно на барање

СО МЕСЕЧИНИ Ребрести Плетени Шапки За Зимска Капа За Часовник Gz50019оне големина, истегнување (56~58см, 22~23 инчи) лесна ткаенина убаво завршена миење на рацете претпочитане мијте, избришете со влажно Одрекување Од боја На крпа : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселите на мониторот, видената боја може да биде малку поинаква од вистинската боја. Една големина, се протега одговара (56~58см, 22~23инч). Лесна ткаенина. Убаво заврши. Рачно миење најпосакувана. Не мијте, избришете ја со влажна крпа.

Повеќе детали

Избор на купувачи