Избор на фустан Женски Зимски Ракавици Кадифен Топол Руно Екран На Допир Велур Ракавици Со Симпатична Лак
Неодамнешно

Избор на фустан Женски Зимски Ракавици Кадифен Топол Руно Екран На Допир Велур Ракавици Со Симпатична Лак

DEN 1.67

Достапно на барање

краток опис не е достапен Со дизајн на лак-знаат и плус кадифе внатре, овој производ е исклучителен и удобен за носење, што може да се загрее и да ги заштити рацете од студ. Можете директно да ја контролирате опремата на екранот на допир бидејќи не се лизга и е добро чувствителна, што е погодно за употреба. Изработен од материјал за мапи, овој производ е мек и удобен за носење. Обемот на дланката на овој производ е околу 17 см до 21 см. Погоден е за разни активности на отворено, како што се трки, риболов, пешачење, скијање, мотоцикли, лов, планинарење, трчање, санкање итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи