& M 14K жолто злато, чисти обетки од CZ Stud, To, со пост назад, жени, унисекс
Неодамнешно

& M 14K жолто злато, чисти обетки од CZ Stud, To, со пост назад, жени, унисекс

DEN 0.67

Достапно на барање

Загарантирано е да биде печат со 14К за автентичност и сигурност. Фине накит. Задоволство е гарантирано дека се гордееме со задоволување на нашите клиенти со нашето врвно изработка и трендовски стилови. Овие златни CZ -тркалезни обетки се направени со вас на ум! Тие се 14к злато, хипоалергичен и автентично. Фенси накит. Мултифункционално парче Нашите злато злато симулирани дијаманти CZ обетки може да се носат како дневно класично основно парче или како романтичен додаток на вашите постојни пирсинзи. Или третирајте се со класични обетки за обетки што им е потребна на секоја девојка во нејзината колекција за накит. Нашите симулирани обетки од златниот круг од злато CZ гарантираат дека нашите парчиња се 100% хипоалергичен, што значи дека никогаш нема да ја оцрни, да ја промени бојата или да ја иритира вашата кожа. 100% автентично злато 14 K Овие 14 K злато -кружни симулирани обетки од дијаманти CZ се направени со 100% автентично вистинско злато 14 K со треперлива завршница. Овие безвременски симулирани обетки од дијаманти обетки не се само лесни, туку се изработени со 100% реални 14к златни задници. Изгледа одлично со постојните пирсинг. Ако овој стил не е по ваш вкус, едноставно вратете ги вашите симулирани обетки од златниот круг на злато CZ назад кон нас со нула кавга. Неговата деликатна и класична силуета го прави подготвен да носи за посебна пригода, но исто така и соодветна за вашите секојдневни активности : работа, салата, бранч и многу повеќе. Поставување накит. Моден накит. Подароци за мама. Овие симулирани обетки од златниот круг од злато CZ никогаш нема да излезат од стил и ќе го направат идеалниот подарок за мама, сестра, тетка, баба или пријател. Нашите симулирани обетки од златниот круг од злато CZ никогаш нема да оцрнат, ќе ја свртат бојата или ќе го изгубат нивниот брилијантен сјај. 14К златен накит. Можностите се бесконечни! . Носете ги вашите симулирани обетки од обетки од злато со дијаманти удобно за спиење, туширање, трчање, работа или која било пригода за време на вашиот напорен ден без грижа. Изберете од злато, розово злато или бело злато - истовремено избирајќи ја вашата идеална големина : 4мм, 5мм, 6мм, 7мм, 8мм. Кога носите симулирани обетки од дијаманти CZ на A&M 14 K, има нула ризик од досадни иритации на кожата за вас или вашите најблиски.

Повеќе детали

Избор на купувачи