14к жолто злато Големо хавајско цветно свито висини обетки направени на Хаваи од страна на уметничко
Неодамнешно

14к жолто злато Големо хавајско цветно свито висини обетки направени на Хаваи од страна на уметничко

DEN 4351.84

Достапно на барање

Рачно изработено на Хаваи од дизајнерот на накит Хонолулу, Артистика, овие квалитетни обетки на хавајски цветни свитоци се направени во цврсто злато 14К, држено од куки од овчари. Ова е уникатен квалитетен производ од Хаваи, кој е сигурен дека ќе направи прекрасен подарок за секоја пригода. За да направите сет за совпаѓање, пребарувајте ги прстените за појавување на брендот Artistica, приврзоци, ѓердани и нараквици. Колекциите на уметнички накит може да се најдат во сите продавници низ Хавајските острови. Оригинално злато 14К. Направено на Хаваи. Висока полска завршница. Куки за овчари. Сложена шема на цветни свитоци.

Повеќе детали

Избор на купувачи