Богатства КАРОЛИНА 7381CHF Златен Ретривер Холи Куќа Знаме, Куќа Големина, разнобојни
Неодамнешно

Богатства КАРОЛИНА 7381CHF Златен Ретривер Холи Куќа Знаме, Куќа Големина, разнобојни

DEN 3.00

Достапно на барање

Богатства КАРОЛИНА 7381 CHF Златен Ретривер Холи Куќа Знаме, Куќа Големина, повеќебојни Знаме Платно Куќа Големина кој раса специфични Златен Ретривер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Тешки Полиестер Куќа Големина Декоративни Ракав Пол Знаме. Секое знаме има димензии приближно 28 х 40 инчи. Ова знаме е зашиено и направено едно по едно и може малку да се разликува по големина. Ова е знаме на столбот на ракавот што ќе одговара на стандарден декоративен столб на знамето. Столбот и држачот на знамето не се вклучени и треба да се купат одделно. Знамето е отпечатено од двете страни на ткаенината со едната страна што ја отсликува другата страна. Секое знаме е отпечатено во целосна боја и тие бои се топлина поставена за издржливост. Ова Големо Знаме е од Каролина Богатства Кучиња категорија на производи. 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Повеќе детали

Избор на купувачи