Куфути Пролет Fall Пад Момчиња' Долг Ракав Топ Син Гоку Супер Сајан Удобно Ноќта На Вештерките Дуксер
Неодамнешно

Куфути Пролет Fall Пад Момчиња' Долг Ракав Топ Син Гоку Супер Сајан Удобно Ноќта На Вештерките Дуксер

DEN 351.84

Достапно на барање

Опис : . Име На Производот : Џемпер Со Качулка Пуловер Со Висока Еластична Кадифена Качулка Џемпер Унисекс. Дали да носите шапка : Да. Должина на ракавот : долг ракав. Големина на возрасни : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL, 7 XL, 8 XL. големина На Дете : 110/120/130/140/150/160/170. Главни состојки : памучна кадифена композитна ткаенина. Карактеристики на материјалот : четкано чувство и еластичност. Забелешка : големината е неутрална, проверете ја големината сами (видете ја деталната слика за детали). Можете да го измерите вашиот дуксер и да го споредите со нашите резултати од мерењето, што го прави ваш совршен избор!. Пакување листа : . 1 * Моден џемпер Со Качулка, Секси, Нов Стил,Долг Ракав,Качулка, плус. Големина,Маскирна,Лабава,Пуловер,Дуксери,Скокач,Дуксер,Џогер,Спорт,Секојдневен,Забава,Ол Кошула,Маица,Блуза,Врв, Топло.

Повеќе детали

Избор на купувачи