Лабакиха машки Кошули Машка Мода Обичен Принт Кошула Со Кратки Ракави Свртена Јака Блуза Жолта
Неодамнешно

Лабакиха машки Кошули Машка Мода Обичен Принт Кошула Со Кратки Ракави Свртена Јака Блуза Жолта

DEN 287.84

Достапно на барање

24 "Рамо : 49см/19. И она што те движи, не трогнува.л ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот.л Краток Ракав, Јака За Вртење Надолу Специјално Печатење/копче Дизајн Должина На блуза : Редовна Сезона : Цела сезонашто добивате : 1 Х Мажи Кошула : Менколар : Јака За Вртење Надолу Погоден За Дневен / Секојдневен Тип На изглед : Печатење : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет.Сезона : цела сезона стил : Дневен / Секојдневен Тип На Шема : Печатење Погодно За Дневен / Секојдневен Изглед Краток Ракав, Јака За Вртење Надолу : Специјален печатење/копче за дизајн На Јака : памук Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Пол : Менстајл : Дневен/Секојдневен Погоден За Дневен/Секојдневен изгледшто добивате : 1 Х Машка Кошула Декорација : Печатење/Јака Со Копчиња : Јака Со Свртување надолу изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Тип на шема : Материјал За Печатење : Памук Специјален дизајн За Печатење/Копче сезона : цела сезона ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Декорација : Печати/Копче Стил : Дневно/Секојдневно изработен Е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Должина на ракавот : Кратка Силуета : Лабава Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.Должина на блузата : Редовна Декорација : Печатење/Копче изработен Е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Пол : Должина На Менструалниот Ракав : Кратко што добивате : 1 Х Машка Кошула Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е Илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Големина : XL Биста : 128cm/50.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.

Повеќе детали

Избор на купувачи