Бебе Девојки Еднобоен Елек Без Грб Топ Кул Хеланки Без Ракави Големина 80
Неодамнешно

Бебе Девојки Еднобоен Елек Без Грб Топ Кул Хеланки Без Ракави Големина 80

DEN 151.84

Достапно на барање

Бебе Девојки Еднобоен Елек Без Грб Топ Кул Хеланки Без Ракавикарактеристики : Сезона : Летен Пол : Бебешка Јака : Тркалезна Должина На Ракавот : Без Ракави Стил : Мода,Каузалност Сезона : Летен Пол : Бебиња Декорација : Непакувана : 1* Должина На Ракавите Без Ракави : Стил Без Ракави : Мода,Каузалностбуста возраст 8042см/16,54"34см/13,39"6-12 Месеци9044см/17,32"36см/14,17"12-18 Месеци10046см/18,11"38см/14,96"18-24 месеци11048см/18,90"40см/15,75"3-4 години12050см/19,69"42см/16,54"4-5 Години13052см/20,47"44см/17,32"5-6 Годинаголемина : 80биста : 42см/16,54"Должина : 34см/13,39"Препорачана Возраст : 6-12 Месециголемина : 90биста : 44см/17,32"должина : 36см/14.17"Препорачана Возраст : 12-18 Месециголемина : 100биста : 46см/18.11"Должина : 38см/14.96"Препорачана Возраст : 18-24 Месециголемина : 110биста : 48см/18.90"должина : 40см/15.75"Препорачана Возраст : 3-4 Годинаголемина : 120биста : 50см/19,69"Должина : 42 См/16,54"Препорачана Возраст : 4-5 Години Големина : 130биста : 52см/20,47"Должина : 44см/17,32"Препорачана Возраст : 5-6 Години Затворање : Стил На Пуловер. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето носење. Повод : Костум за лето, fall, пролет.Совршен за плажа, училиште, забава, излегување, викенд, одмор и секојдневно носење. Миење : Препорачајте миење раце или миење машини на студ water.Do не Белило.Закачете се да се исуши. СОВРШЕН НАТПРЕВАР : овој врв за девојки е многу лесен за спарување и down.It може да биде секојдневен изглед кој го комбинира овој врв со фармерки или шорцеви.

Повеќе детали

Избор на купувачи