Студиото Винвуд ги отпечати Париз Ајфел Акварел Градови и Скилини Европски градови Wallидни уметности платно печати розова 19x13
Неодамнешно

Студиото Винвуд ги отпечати Париз Ајфел Акварел Градови и Скилини Европски градови Wallидни уметности платно печати розова 19x13

DEN 351.20

Достапно на барање

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со Париз Ајфел акварел од студиото „Винвуд Студио“, прекрасно дело на градско и градско wallидно уметничко дело направено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетна хартија за да се обезбеди нејзината потпис розова нијанса да се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и елегантната црна рамка го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Рамка за уметничко печатење, професионално рачно врамени во црна рамка за слики. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Повеќе детали

Избор на купувачи