Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „сон на сонувачот роза“ мотивациони цитати и изреки - розова, бела боја
Неодамнешно

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „сон на сонувачот роза“ мотивациони цитати и изреки - розова,

DEN 3.33

Достапно на барање

Сон на сонувачот Роуз, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на типографија со мотивациска цитати и изреки тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи