Еленс стади на машката меморија за пена во Малком, удобно лежење на модата Челзи Челси
Неодамнешно

Еленс стади на машката меморија за пена во Малком, удобно лежење на модата Челзи Челси

DEN 3.33

Достапно на барање

Стил и удобност. Кој знаеше дека можат да коегзистираат? Малком ќе ја воздигне вашата облека без да ги повреди нозете. Мешањето на стилизирање на материјали исполнува класичен, но стилски чизми на Челси. Фрли во мал поп боја на русокосата ѓон и си го добил совршен багажник! Секојдневен софистициран стил : Богатата кожа кожа совршено се меша со детали за микросуеди околу јаката. Малиот контраст во ѓонот додава поп на мода, што сигурно ќе го искористи вашиот стил. Совршено за секојдневно носење, како и за поубави настани, како што се црквата, Бар Мицва, свадби, матурзи и повеќе . Персонализирано вклопување, удобност и издржливост : Дизајнот на еластичниот еластичен близнак Гор Челси дозволува лесно персонализирано вклопување. Отстранливата меморија за пена од пена нуди дополнителна удобност на стапалото, додека ткаенината што дишеше плети се потли за да ја задржи ногата ладна. Надворешната плоча на TPR е и удобна и издржлива . Спецификации и детали : Овој чевли има богата синтетичка кожа горната. Лесна грижа - избришете чиста и тампон. Сите човекот направиле материјали.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Xray Men's Dover Boot
Неодамнешно
Xray Men's Dover Boot
Достапно на барање
DEN 0.67
Пофалбата:

Ванс Ко.
Неодамнешно
Ванс Ко.
Достапно на барање
DEN 640.00
Пофалбата: