Поддршка за лифт за замена C Компатибилен со 1993- Dodge Intrepid 1994- Chrysler LHS 6Cyl 3.5L 3.3L левиот возач или десниот патник продаден индивидуално
Неодамнешно

Поддршка за лифт за замена C Компатибилен со 1993- Dodge Intrepid 1994- Chrysler LHS 6Cyl 3.5L 3.3L левиот возач или десниот

DEN 3.00

Достапно на барање

Специфит за производи : Директен тип на фитмамент : Директно замена Продадена на еднаквост : Продадена индивидуално Type : Hoodlower Mount Style : Ball Socket горен стил на монтирање : Гас на приклучокот за топка Наполнет : Esextendend должина : 13.13 in. Компресирана должина : 9 in. Заменува OE Број : G00044688 Abreplaces Parts Link Број на линк : CH1237101 Inter Chant Број на дел : 901345, G0004468 AB, CH1237101 Warranty : 1-годишна неограничена миринска гаранција Производство од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел . Компатибилен со следниве возила : Позиција : Лево или десно или десничарски LHS основен седан, 9 in. Компресирана должина94-96 Newујоркер база седан, 9 in. Компресиран должина93 Newујорк Петта авенија Sedandodge93-97 Intrepid (подмодел : база, ES) Седан, 9 in. Компресирана должина на должина93-97 Визија (подмодел : ESI, TSI) Седан, 9 in. Компресирана должина го заменува бројот на ОЕ : G0004468 AB. Заменува број на делови : CH1237101. Број на размена на дел : 901345, G0004468 AB, CH1237101.

Повеќе детали

Избор на купувачи